Péče o ruce, nohy a celé tělo

WELLNESS MANIKURA A PEDIKURA

Jemné ošetření spojené s příjemnou masáží za použití úžasné italské kosmetiky GUCCIO.

CND SHELLAC RUCE I NOHY

Aplikace permanentního laku CND Shellac v široké škále barev, která vydrží 14 až 21 dní. Shellac je nová možnost úpravy nehtů, která má mnoho výhod. Je ideální volbou pro ženy, které chtějí co nejšetrnější úpravu svých přírodních nehtů bez jejich poškození, a přitom nemají dostatek času na jejich časté lakování.

CND VYNILUX

Trvanlivý, odolný, vysoce přilnavý lak,  který vydrží dokonalý celý týden i déle.

P-SHINE

Kosmetická metoda P-Shine je založena na přírodní technice úpravy přírodních nehtů.

DETOX SOAK

Detoxikační kůra spolu se speciální masáží chodidel Vám odstraní stres a pomůže relaxovat, osvěžit a hydratovat celé Vaše tělo. Chodidla mají 500 tisíc potních žláz, které pomáhají odstraňovat toxiny z těla.  Přijďte si vyzkoušet 45 minut blaženosti!

PARAFÍNOVÝ ZÁBAL RUKOU, NOHOU I CELÉHO TĚLA

Působí do hloubky, prokrvuje a pomáhá k udržení tělesné kondice. Pod jeho vrstvou dochází k účinnému a dlouhodobému prohřátí a prokrvení pokožky a k výraznému pocitu úlevy a uvolnění svalů a kloubů a vyhlazení pleti. Používá se rovněž k odstraňování nežádoucích tukových polštářků. Při pravidelném opakování pomáhá dosáhnout příznivého účinku na požadovaných místech.

SKOŘICOVÝ ZÁBAL

Skořicový zábal zlepšuje spalování podkožního tuku. Podporuje krevní oběh a stimuluje lymfatický systém, přičemž dochází k odvodu toxických látek a zplodin vzniklých látkovou výměnou.

ANTICELULITNÍ PROGRAM SE SKOŘICOVÝM ZÁBALEM

Tento program zahrnuje vakuovou masáž spojenou se skořicovým zábalem. Tato masáž na odbourávání tukových a vodnatých usazenin v podkoží je nejlepší a nejspolehlivější způsob boje proti celulitidě. Více než 90% žen, ale i stále větší počet mužů je postiženo celulitidu. Celulitida je zpočátku nepěkný estetický problém. POZOR! Ovšem “neléčená” celulitida může postupně přerůst ve zdravotní problém, jako jsou křečové žíly, bércové vředy, cévní a lymfatická neprůchodnost dolních končetin. Je proto potřeba s celulitidou začít bojovat co nejdříve! 

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ

Čokoládová masáž je nejúžasnější relaxační masáž mezi masážemi a zkrášlujícími procedurami. Vyhlazuje a vyživuje pokožku, odstraňuje celulitidu, odplavuje toxické látky a uvolňuje ztuhlé svaly. Díky čokoládové masáži či zábalu pronikají do pokožky vitamíny, aminokyseliny, minerály a antioxidanty. Masírováním pravou čokoládou se vytváří endorfiny, tzv. hormony štěstí, čímž získáváme vitalitu a životní energii.

Naše partnerské pojišťovny
Náš tým
Kontakt

Přijďte nás navštívit.
Naše centrum najdete na Praze 6 v centru Delta A - 5. patro,
hned vedle zastávky autobusů 225, 191 a 108 (Sídliště na Dědině).

Popřípadě využijte možnost rezervace přes formuláře níže.
A nebo nám prostě zavolejte na +420 608 872 851.

Pondělí

11:00 - 14:00

15:30 - 18:00

Úterý

08:00 - 12:00

13:00 - 16:00

Středa

08:00 - 12:00

13:00 - 16:30

Čtvrtek

08:00 - 12:00

13:00 - 16:30

Pátek

08:00 - 12:00

+420 608 872 851

Žukovského 888/2

info@markin.cz

© 2019 | Markin.cz - Odborná klinika estetické medicíny, gynekologie a nutričního poradenství. GDPR

© 2019 | Markin.cz - Odborná klinika estetické medicíny, gynekologie a nutričního poradenství. GDPR