Kosmetická péče

Toužíte po bezchybné zářící pleti? V našem kosmetickém salónu naleznete široké spektrum moderních služeb pro péči o obličej, dekolt i tělo. Poskytujeme individuální ošetření špičkovou Izraelskou korektivní kosmetikou Christina přizpůsobenou konkrétním potřebám pleti v závislosti na jejím typu.

Dermokosmetika Christina řeší mnoho různých estetických problémů všech typů pleti jako je akné, post-akné, suchá a mastná seborea, cévní defekty, hyperpigmentace, podrážděná a citlivá pleť, předčasné stárnutí pleti a vrásky, ale hlavně pečuje o pleť tím nejšetrnějším způsobem léčení spojené s přírodou.

Spolu s kosmetickými řadami používáme nové moderní technické přístroje pro zlepšení kvality a uzdravení pleti či vyhlazení vrásek.

BYOPHYTO

Kosmetická péče pro celou řadu kožních problémů: atopické ekzémy, kožní dermatitidy, akné, rozacea, cévní defekty, mastná, suchá seborea, podrážděná pleť, citlivá pleť. Je vhodná pro všechny typy pleti!

FLOUROXYGEN+C

Revoluční metodika pro efektivní zesvětlení a omlazení pokožky pomocí šetrného chemického peelingu, péče je zaměřená na vyhlazení drobných vrásek, zlepšení barvy obličeje, zabranění tmávnutí pigmentu. Dělá pleť pružnou a pevnou, vyrovnává barvu pokožky, omlazuje a dodává obličeji jas.

DIAMANTOVÁ MIKRODERMABRAZE

Je jedinečný, neinvazivní, moderní přístroj, který díky speciálním diamantovým nástavcům jemně obrušuje odumřelé kožní buňky, což působí velmi blahodárně na pokožku pleti. Vhodné pro redukci jemných vrásek, akné, pigmentace.

FOREVER YOUNG

Kosmetická péče pro zpomalení přirozeného stárnutí pokožky. Kosmetika je vhodná pro ženy a muže všech věkových kategorií. Přípravky řady vyhlazují a zjemňují pleť, podporují syntézu kolagenu, doplňují energii v pleti, předcházejí ztrátě přirozené hydratace.

ROSE DE MER

100% přírodní rostlinný peeling, který je skvělou alternativou chemickému peelingu, neboť proces probíhá bez koagulace bílkovin. Jeho základem jsou bylinky z Brazílie, korály z Rudého moře a sůl z Mrtvého moře.

VAKUOVÁ MASÁŽ OBLIČEJE

Je péče pro speciální povzbuzení, lifting a regeneraci pleti obličeje, obzvláště kolem očí, pro prevenci a odstranění mimických vrásek a tukových polštářků, dvojité brady. Zpevňování ochablé pleti, podpůrná lečba akné, zlepšení vzhledu jizev. Zklidňuje a osvěžuje, odstraňuje kruhy pod očima a regeneruje.

UNSTRESS

Kosmetická péče odstraňující podráždění a pocit stresovanosti, zabraňují tvorbě vrásek, vyvažují barvu pokožky a dodávají obličeji jas. Pokožku okysličují, hydratují a tonizují. Jsou vhodné pro všechny typy pleti včetně citlivé.

LASH LIFTING+BOTOX BOMB

Péče o řasy Lash Lifting je metoda, která Vám přirozenou cestou, bez nalepování umělých řas, vrátí krásné, zatočené, zvýrazněné a regenerované řasy. Vede k omlazení celého oka, zvětšení objemu řas a posílení růstu díky Botos séru!!!

DEPILACE FILM VAX A TREADING

Depilace prováděná jemným horkým voskem zbavující jemné chloupky v oblasti obličeje a Treading je depilace nití používaná nejčastěji k přesnému odstranení chloupků z obočí, vhodná je však i na celý obličej.

Naše partnerské pojišťovny

Kontakt Gynekologie Praha 6

Přijďte nás navštívit.
Naše centrum najdete na Praze 6 v centru Delta A – 5. patro,
hned vedle zastávky autobusů 225, 191 a 108 (Sídliště na Dědině).
Popřípadě využijte možnost rezervace přes formuláře níže.
A nebo nám prostě zavolejte na +420 608 872 851.

Máme smlouvu s většinou pojišťoven: VZP, OZP, VoZP, ZPMV, ČPZP, ZPŠ, RBP,...

Gynekologie, porodnictví a estetická medicína v Praze

Pondělí

11:00 – 14:00

15:30 – 20:00

Úterý

08:00 – 12:00

13:00 – 17:00

Středa

08:00 – 12:00

13:00 – 20:00

Čtvrtek

08:00 – 12:00

13:00 – 17:00

Pátek

08:00 – 12:00

13:00 – 20:00

+420 608 872 851

Žukovského 888/2

info@markin.cz

Call Now Button