Na laserové zákroky je v zimě ideální čas!

Lasery se v poslední době těší velké oblibě v řadě oblastech medicíny, v dermatologii nevyjímaje. Právě v tomto odvětví jsou jediným pomocníkem, díky kterým lze odstranit řadu kosmetických a estetických vad. Účinně zakročí v případech, kdy nepomáhají krémy ani injekce.

 

Proč k nám na laserový zákrok?

V našem medicínském a estetickém centru Markin vlastníme jako jedni z mála v České republice špičkový CO2 frakční laser. Díky němu jsou veškeré zákroky maximálně šetrné, efektivní a prováděné s milimetrovou přesností. A co navíc? Vše bezbolestně, bez celkové anestézie, a pakliže je to nutné, používáme pouze anestézii lokální. K tomu přidejme náš skvělý profesionální tým, který vám za každých okolností vyjde vstříc a hlavně vás zbaví zdravotních problémů a estetických nedostatků. Poskytneme vám komfortní podmínky pro rekonvalescenci, která je i tak minimální.

 

Zajděte si na laser v zimě

Laserové zákroky je dobré dopředu naplánovat. Pro mnohé z nich je po absolvování ošetření důležité nevystavovat se slunci. Ideálním obdobím, kdy si k nám na kliniku Markin zajít, je podzimní a zimní čas. Zejména pakliže se jedná o takové zásahy, u kterých se poruší celistvost kůže. Laser proniká do nejhlubších vrstev pokožky a pleti a poté je pobyt na slunci nežádoucí. Než přijde jaro a opět vysvitnou silné sluneční paprsky, vše se stačí krásně zregenerovat.

Na jaké laserové zákroky či ošetření k nám můžete dojít?

Pomůžeme vám vyřešit vaše kosmetické a estetické problémy, jež vás trápí, zdravotně eliminují či ubírají na kráse. Spektrum laserových zákroků je hodně pestré. Počínaje odstraněním bradavic, mateřských znamének, kondylomat, veruk, výrůstků,… V rámci estetických nedostatků lze laserem např. omladit pleť, vyhladit vrásky či zbavit strií a chloupků. Laser si poradí i s dalšími problémy, od konizace čípku a po omlazení vagíny a vašimi požadavky.

Odstranění kosmetických vad

Kosmetické vady nejsou na první pohled ani tak zdravotně závažné, ale z preventivních důvodů je mnohdy lepší rozhodnout se pro jejich odstranění.

Hlavně v případě mateřských znamének. Nevzhledné a nepříjemné jsou bradavice, kondylomata a veruky, jež nám začnou postupem času překážet, proto není důvod otálet a pěstovat si je do ještě větších rozměrů.

Laser vás navždy zbaví také strií. Nepěkné zarudlé pajizévky vznikají především v těhotenství na bříšku, případně prsou a stehnech, ale mohou se objevit i za jiných okolností a jiných místech těla. Neexistuje nic, čím by se daly strie, a také jizvy, odstranit. Zakročit musí jedině laser. Pokud vás trápí kožní výrůstky, zasáhne opět tentýž přístroj.

 

Omlazení pleti

V cestě za mladistvou pletí bez vrásek a dokonalým tělem podstupuje řada z nás nejrůznější kroky. Snad každý z nás chce vypadat co nejlépe. Frakční laser je v estetické medicíně jako doma. Jde o to, že při ošetřeních se šetrně odstraní svrchní vrstva pokožky. Následně je nahrazena mladší vrstvou buněk a konečným výsledkem je naprosto dokonalé vypnutí pokožky. Vyhladí se i hrubší vrásky a celkově dojde ke zlepšení vzhledu pokožky. Nejde jen o krátkodobou záležitost, ale účinek je dlouhotrvající. Proto je jistě skvělou zprávou, že se investice do laserového omlazení pleti rozhodně vyplatí.

 

 

Za esteticky nevzhledné lze rovněž považovat pigmentové skvrny vznikající důsledkem vystavování kůže slunečním paprskům. Nemusí trápit každého, ale přece jen se najde velká skupina těch, kterým hnědé skvrny po létě nezmizí. Pokud se chcete pigmentace zbavit trvale, objednejte se u nás. Odstranění pigmentových skvrn je již po prvním sezení téměř stoprocentní.

Epilace chloupků

V neposlední řadě bychom ještě rádi zmínili velmi oblíbený a hojně využívaný laserový zákrok, kterým je epilace chloupků. Současný trend velí jasně: „Všechny chloupky pryč!“…a to všude! Laserová epilace je bezesporu nejúčinnějším způsobem jejich dlouhodobého odstranění.

Díky našemu špičkovému zařízení Epilia je to rychlejší, bezpečnější a méně bolestivé. Dokážeme vám odstranit chloupky kdekoliv na těle, nicméně doporučujeme ošetření podle potřeby zopakovat, aby byl výsledek co nejefektivnější. Ale! První testovací ošetření je zcela ZDARMA.

Máte některý ze zmíněných kosmetických či estetických problémů? Nebo zcela jiný? Podívejte se na naše laserové zákroky, které provádíme, a neváhejte se objednat na konzultaci.

Pro laserové zákroky se v centru využívá špičkový CO2 frakční laser, který přinese efektivní výsledky bez potřeby celkové anestezie. Úpravy obličeje jsou prováděny aplikací botulotoxinu či kyseliny hyaluronové, využít však můžete také metodu liftingu mezonitěmi.

Laser si poradí:

Medicínské centrum se nachází v Praze 6 (Sídliště na Dědině). Dostanete se k nám pohodlně autobusy 225, 191 a 108 nebo autem. 

Naši lékaři jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, s osobním a lidským přístupem. Kromě vysoké vysoké kvality poskytované péče dbáme i na váš maximální komfort a diskrétnost. Ordinace máme vybaveny moderně se účelně doplněné špičkovou technikou. 

 

Související články

Související

Posila týmu MUDr. Peter Plevák

Vážené pacientky, představujeme vám novou posilu v podobě lékaře, gynekologa MUDr. Petera Pleváka, který je specialistou na prenatální screeningy.    Prenatální screening je důležitou součástí...

číst více

Pánevní dno

Pro časopis Žena a život, odpovídala majitelka kliniky a vedoucí lékařka v jedné osobě MUDr. Halina Markin.Tématem bylo "pánevní dno", oslabení / pokles pánevního dna.  Co bývá nejčastější příčinou...

číst více
Call Now Button