Nejlepší čas na laserové zákroky

Pokud se „necítíte ve své kůži“ a chcete se zbavit nedokonalostí, které vás již dlouho trápí, je právě teď ta správná doba pro zkrášlující zákroky, jež vašemu vzhledu dopřejí svěží nádech.

Ať už chcete své nohy zbavit chloupků nebo jste se rozhodli odstranit mateřská znaménka, nejlepší volbou je laser.

Právě laserové zákroky jsou maximálně efektivní, ale zároveň i šetrné a bezbolestné.

S jejich pomocí můžete navíc také omladit svou pokožku – zbavit se ošklivých vrásek či strií, a to s dlouhotrvajícím účinkem.

 

Protože po těchto procedurách nesmíte svou pokožku nějakou dobu vystavovat slunečnímu záření, je nejlepší podstoupit je s předstihem a nečekat až na léto.

Stejně je to i v případě řešení estetických problémů obličeje, k nimž se nejčastěji využívá výplní. Ať už jde o botox, mezolifting nebo mezoterapii, tyto zákroky by měly být prováděny ideálně v období, kdy slunce nepálí tak silně.

Medicínské a estetické centrum Markin vyniká profesionálním přístupem a využitím těch nejmodernějších technologií, jež zaručí maximální přesnost i šetrnost.

Pro laserové zákroky se v centru využívá špičkový CO2 frakční laser, který přinese efektivní výsledky bez potřeby celkové anestezie. Úpravy obličeje jsou prováděny aplikací botulotoxinu či kyseliny hyaluronové, využít však můžete také metodu liftingu mezonitěmi.

Laser si poradí:

  •  odstranění chloupků neboli depilace
  • odstranění mateřských znamének laserem
  • laserové odstranění bradavic
  • odstranění pih
  • laserové odstranění jizev
  • odstranění kondylomat a dalších kožních výrůstků laserem

Medicínské centrum se nachází v Praze 6 (Sídliště na Dědině). Dostanete se k nám pohodlně autobusy 225, 191 a 108 nebo autem. 

Naši lékaři jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, s osobním a lidským přístupem. Kromě vysoké vysoké kvality poskytované péče dbáme i na váš maximální komfort a diskrétnost. Ordinace máme vybaveny moderně se účelně doplněné špičkovou technikou. 

 

Související články

Související

Vyřešte intimní problémy

Intimní pohoda hraje v životě každé ženy zásadní roli. Důležitá je nejen v rámci celkové vitality, ale i zdravého sebevědomí. Díky moderním technologiím dnes již naštěstí není vaginální omlazení...

číst více

Pro vaši krásu i zdraví

V životě každého z nás jsou nejdůležitější dva aspekty. V první řadě je to zdraví, díky němuž můžeme své dny prožívat naplno a bez zábran, tím druhým je pak vzhled, který nám přináší zdravé...

číst více

Průchodnost vejcovodů

Vyšetření průchodnosti vejcovodů pomáhá řešit neplodnost. Žen, které touží po miminku, ale nemohou otěhotnět v posledních letech stále přibývá. Skoro v polovině případů za problémy s početím stojí...

číst více
Call Now Button