Posila týmu MUDr. Peter Plevák

Vážené pacientky,

představujeme vám novou posilu v podobě lékaře, gynekologa MUDr. Petera Pleváka, který je specialistou na prenatální screeningy.

 

 

Prenatální screening je důležitou součástí prenatální péče, která pomáhá odhalit možné vývojové vady u plodu již v průběhu těhotenství. Díky tomu mohou lékaři identifikovat rizikové faktory a případně provést další diagnostické testy, které pomohou rozhodnout o dalším postupu a péči.

MUDr. Peter Plevák má dlouholeté zkušenosti v oboru a jeho příchod přináší lepší dostupnost tohoto důležitého vyšetření pro naše pacientky. Můžete se tak spolehnout, že těhotné ženy budou mít přístup k nejmodernějším metodám screeningu a budou mít zajištěnu péči na nejvyšší možné úrovni.

Za tým Markin MUDr. Halyna Kindlová Markin MBA.

Související články

Související

Pánevní dno

Pro časopis Žena a život, odpovídala majitelka kliniky a vedoucí lékařka v jedné osobě MUDr. Halina Markin.Tématem bylo "pánevní dno", oslabení / pokles pánevního dna.  Co bývá nejčastější příčinou...

číst více

Halina Markin v mujRozhlas.cz

V Českém Rozhlasu si povídali s majitelkou kliniky Halinou Markin o tom, jak přišla ze Lvova do Prahy, jejích začátcích, ale také o tom, jak nyní pomáhá krajanům v nouzi.  Související...

číst více
Call Now Button