Vaginální laser

Bolesti při pohlavním stylu, vaginální suchost a další nepříjemné změny v oblasti vulvy, pochvy a močových cest.

I to má za následek úbytek pohlavního hormonu estrogenu, jehož hladina začne v ženském těle klesat nejčastěji vlivem menopauzy či porodu, ale i při poruchách štítné žlázy nebo chronickém onemocnění ledvin.

Ač se může váš problém zdát sebenepatrnější, často do značné míry ovlivňuje každodenní život.

Léčba, a to i ta nehormonální, je přitom nadmíru účinná.

 

Odpovědí na vaše problémy může být frakční laser, jenž se ukázal jako velmi efektivní a bezpečný při léčbě nepříjemných problémů v oblasti intimních partií.

Laserové vaginální omlazení je jemná a bezbolestná procedura, jež spouští proces regenerace tkání, který trvá až několik týdnů.

Významné zlepšení lze pozorovat již po prvním ošetření: vaginální sliznice se vyživuje a hydratuje a tkáň se stává silnější a pružnější.

 

Dochází rovněž k obnově správného vaginálního pH, což pomáhá v pochvě udržet přirozenou ochrannou bariéru, a tak snížit i riziko možné infekce.

Zdravá vaginální tkáň snižuje jak problémy s inkontinencí, ale i sexuální funkcí.

Omlazení vaginy, neboli laserová rejuvenace (remodelace pochvy laser) provádíme šetrně laserem. Dochází tak k zúžení vaginy, léčbě inkontinence, či úpravě vaginální mikroflóry.

 

Pražské medicínské a estetické centrum Markin vám pomůže rychle, bezpečně a diskrétně odstranit jak zdravotní, tak i estetické problémy.

Jako jedno z mála zařízení v České republice je vybaveno špičkovým CO2 frakčním laserem, jenž umožňuje maximálně šetrné, přesné a efektivní zákroky bez potřeby lokální anestezie. V oblasti intimních partií se tak stává nadmíru žádaným nástrojem.

Ošetření vaginálním laserem má řadu výhod jak zdravotních, tak psychologických:

Omlazení vagíny je zákrok nekrvácivý, trvalý, bezbolestný, rychlý, bez nutnosti chirurgického zásahu a zátěže organismu. Hojení probíhá bez jizev a analgetik. Proto probíhá ambulantně bez nutnosti hospitalizace a rekonvalescence. Má vysoký přínos nejen ze zdravotního, ale také psychologického hlediska. Dochází ke zvýšení sexuálního libida, zkvalitnění a zintenzívnění intimních sexuálních prožitků.

Řadí se tak mezi nejúčinnější ošetřením v esteticko-gynekologické medicíně, s efektem obnovy kolagenových a elastinových vláken ke zpevnění a zúžení vnitřní oblasti pochvy.

Zákrok lze kombinovat s jinými estetickými ošetřeními.

Gynekologie se nachází v Praze 6 (Sídliště na Dědině). Dostanete se k nám pohodlně autobusy 225, 191 a 108 nebo autem. 

Naši lékaři jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, s osobním a lidským přístupem. Kromě vysoké vysoké kvality poskytované péče dbáme i na váš maximální komfort a diskrétnost. Ordinace máme vybaveny moderně se účelně doplněné špičkovou technikou. 

 

Související články

Související

Vyřešte intimní problémy

Intimní pohoda hraje v životě každé ženy zásadní roli. Důležitá je nejen v rámci celkové vitality, ale i zdravého sebevědomí. Díky moderním technologiím dnes již naštěstí není vaginální omlazení...

číst více

Pro vaši krásu i zdraví

V životě každého z nás jsou nejdůležitější dva aspekty. V první řadě je to zdraví, díky němuž můžeme své dny prožívat naplno a bez zábran, tím druhým je pak vzhled, který nám přináší zdravé...

číst více

Nejlepší čas na laserové zákroky

Pokud se "necítíte ve své kůži" a chcete se zbavit nedokonalostí, které vás již dlouho trápí, je právě teď ta správná doba pro zkrášlující zákroky, jež vašemu vzhledu dopřejí svěží nádech. Ať už...

číst více
Call Now Button