Vaginální laser

Bolesti při pohlavním stylu, vaginální suchost a další nepříjemné změny v oblasti vulvy, pochvy a močových cest.

I to má za následek úbytek pohlavního hormonu estrogenu, jehož hladina začne v ženském těle klesat nejčastěji vlivem menopauzy či porodu, ale i při poruchách štítné žlázy nebo chronickém onemocnění ledvin.

Ač se může váš problém zdát sebenepatrnější, často do značné míry ovlivňuje každodenní život.

Léčba, a to i ta nehormonální, je přitom nadmíru účinná.

 

Odpovědí na vaše problémy může být frakční laser, jenž se ukázal jako velmi efektivní a bezpečný při léčbě nepříjemných problémů v oblasti intimních partií.

Laserové vaginální omlazení je jemná a bezbolestná procedura, jež spouští proces regenerace tkání, který trvá až několik týdnů.

Významné zlepšení lze pozorovat již po prvním ošetření: vaginální sliznice se vyživuje a hydratuje a tkáň se stává silnější a pružnější.

 

Dochází rovněž k obnově správného vaginálního pH, což pomáhá v pochvě udržet přirozenou ochrannou bariéru, a tak snížit i riziko možné infekce.

Zdravá vaginální tkáň snižuje jak problémy s inkontinencí, ale i sexuální funkcí.

Omlazení vaginy, neboli laserová rejuvenace (remodelace pochvy laser) provádíme šetrně laserem. Dochází tak k zúžení vaginy, léčbě inkontinence, či úpravě vaginální mikroflóry.

 

Pražské medicínské a estetické centrum Markin vám pomůže rychle, bezpečně a diskrétně odstranit jak zdravotní, tak i estetické problémy.

Jako jedno z mála zařízení v České republice je vybaveno špičkovým CO2 frakčním laserem, jenž umožňuje maximálně šetrné, přesné a efektivní zákroky bez potřeby lokální anestezie. V oblasti intimních partií se tak stává nadmíru žádaným nástrojem.

Ošetření vaginálním laserem má řadu výhod jak zdravotních, tak psychologických:

Omlazení vagíny je zákrok nekrvácivý, trvalý, bezbolestný, rychlý, bez nutnosti chirurgického zásahu a zátěže organismu. Hojení probíhá bez jizev a analgetik. Proto probíhá ambulantně bez nutnosti hospitalizace a rekonvalescence. Má vysoký přínos nejen ze zdravotního, ale také psychologického hlediska. Dochází ke zvýšení sexuálního libida, zkvalitnění a zintenzívnění intimních sexuálních prožitků.

Řadí se tak mezi nejúčinnější ošetřením v esteticko-gynekologické medicíně, s efektem obnovy kolagenových a elastinových vláken ke zpevnění a zúžení vnitřní oblasti pochvy.

Zákrok lze kombinovat s jinými estetickými ošetřeními.

Gynekologie se nachází v Praze 6 (Sídliště na Dědině). Dostanete se k nám pohodlně autobusy 225, 191 a 108 nebo autem. 

Naši lékaři jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, s osobním a lidským přístupem. Kromě vysoké vysoké kvality poskytované péče dbáme i na váš maximální komfort a diskrétnost. Ordinace máme vybaveny moderně se účelně doplněné špičkovou technikou. 

 

Související články

Související

Posila týmu MUDr. Peter Plevák

Vážené pacientky, představujeme vám novou posilu v podobě lékaře, gynekologa MUDr. Petera Pleváka, který je specialistou na prenatální screeningy.    Prenatální screening je důležitou součástí...

číst více

Pánevní dno

Pro časopis Žena a život, odpovídala majitelka kliniky a vedoucí lékařka v jedné osobě MUDr. Halina Markin.Tématem bylo "pánevní dno", oslabení / pokles pánevního dna.  Co bývá nejčastější příčinou...

číst více
Call Now Button