Vrásky? Žádný problém. Víme, jak se jak se vrásek zbavit.

Dnešní uspěchaná doba na nás klade přísné nároky. Upravený vzhled je jedním z nich. Ty tam jsou doby, kdy vrásčité čelo bylo známkou moudrosti a zkušeností. Nikdo z nás čas nezastaví, proto s přibývajícím věkem nastupují i nevzhledné záhyby v kůži, tedy vrásky. Ty se nejčastěji vyskytují na obličeji a krku.

 

Vznik vrásek

Za jejich vznikem stojí stárnutí, díky kterému pleť ztrácí elasticitu, ochabuje, ztrácí pevné kontury a padá dolů. Nelze s určitostí říci, kdy se objeví, neboť svou roli hraje genetika, životospráva, mimika, ale i péče o pleť. Ale dřív nebo později zasáhne každého z nás.

První projevy stárnutí jsou viditelné okolo úst a očí. Jedná se o mimické vrásky. Nejčastější jsou v oblasti čela, kořene nosu a rtů. Ačkoliv stárnutí nemůžeme zastavit, jeho projevy dokážeme zmírnit, zpomalit, dokonce i odstranit.

Moderní estetická medicína umí pomocí laserů, kvalitních výplní botulotoxinu a kyseliny hyaluronové, lipolýzy, mezoterapie a níťových technik odstranit nedostatky v obličeji – od jemných až po hluboké vrásky, nedostatečnou hydrataci, ochablá a povadlá místa, ale i nevýrazné rty nebo podbradek.

Výhodou je, že tato ošetření nejsou časově náročná a nevyžadují dlouhou rekonvalescenci. Výsledek je patrný brzy na rozdíl od krémů a sér, která zatěžují naši peněženku, ale požadované výsledky nepřináší. Proč tedy ztrácet čas a utrácet peníze za něco, co se nestane. A náš vzhled díky tomu mnohdy vypadá starší, než jaký ve skutečnosti je.

 

 

 

Nejrychlejší cestu omlazení pleti přináší estetická medicína. Vrátí vám nejen mladistvý vzhled, ale posílí i vaše sebevědomí.

 

Mezi nejvíce problematické oblasti vrásek patří:

ČELO, OČI, KOŘEN NOSU

Za nevzhledné rýhy v těchto oblastech mohou mimické svaly. K vyhlazení ustaraných vrásek na čele, mezi obočím, vějířků okolo očí a kořene nosu používáme nejčastěji kvalitní výplně botulotoxinu a kyseliny hyaluronové, přičemž důraz klademe na zachování přirozeného vzhledu a výrazu.

 

 

NOSORETNÍ RÝHY

Nosoretním rýhám, přesněji řečeno hlubokým rýhám v okolí nosu se nelze vyvarovat. Nastupují nejpozději po třicátém roce a tuto vadu na kráse můžeme odstranit hustší aplikací výplně na bázi kyseliny hyaluronové, případně níťových technik.

 

 

RTY

Vrásky v oblasti rtů způsobuje například smích, kouření a špulení rtů. Mnohdy si ani neuvědomuje, že špatnými pitnými návyky (pití brčky) je ještě více prohlubujeme. K jejich odstranění se používá kyselina hyaluronová. Její aplikací můžeme rovněž vyplnit rty. A z našich malých nevýrazných rtů docílíme větších a smyslnějších rtů.

 

Využití estetické medicíny není podmíněno vznikajícími vráskami. Využít ji můžeme jako samotnou prevenci k oddálení projevů stárnutí a omlazení pleti. Klinika Markin vám nabízí mezoterapii. Pomocí jehliček jsou do pokožky vpichovány látky, které regenerují kožní buňky, hydratují, rozjasní a podpoří tvorbu kolagenu.  

Už žádné vrásky a povislá unavená pleť. Přijďte k nám a uvidíte, jak je to snadné.

Máte některý vrásky nebo zcela jiný estetický problém? Podívejte se na naše laserové zákroky, které provádíme, a neváhejte se objednat na konzultaci.

Pro laserové zákroky se v centru využívá špičkový CO2 frakční laser, který přinese efektivní výsledky bez potřeby celkové anestezie. Úpravy obličeje jsou prováděny aplikací botulotoxinu či kyseliny hyaluronové, využít však můžete také metodu liftingu mezonitěmi.

Laser si poradí:

Medicínské centrum se nachází v Praze 6 (Sídliště na Dědině). Dostanete se k nám pohodlně autobusy 225, 191 a 108 nebo autem. 

Naši lékaři jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, s osobním a lidským přístupem. Kromě vysoké vysoké kvality poskytované péče dbáme i na váš maximální komfort a diskrétnost. Ordinace máme vybaveny moderně se účelně doplněné špičkovou technikou. 

 

Související články

Související

Posila týmu MUDr. Peter Plevák

Vážené pacientky, představujeme vám novou posilu v podobě lékaře, gynekologa MUDr. Petera Pleváka, který je specialistou na prenatální screeningy.    Prenatální screening je důležitou součástí...

číst více

Pánevní dno

Pro časopis Žena a život, odpovídala majitelka kliniky a vedoucí lékařka v jedné osobě MUDr. Halina Markin.Tématem bylo "pánevní dno", oslabení / pokles pánevního dna.  Co bývá nejčastější příčinou...

číst více

Halina Markin v mujRozhlas.cz

V Českém Rozhlasu si povídali s majitelkou kliniky Halinou Markin o tom, jak přišla ze Lvova do Prahy, jejích začátcích, ale také o tom, jak nyní pomáhá krajanům v nouzi.  Související...

číst více
Call Now Button