Vyřešte intimní problémy

Intimní pohoda hraje v životě každé ženy zásadní roli. Důležitá je nejen v rámci celkové vitality, ale i zdravého sebevědomí. Díky moderním technologiím dnes již naštěstí není vaginální omlazení nebo řešení problémů, jako jsou bolesti při pohlavním styku či vaginální suchost, ničím neřešitelným.

V pražském estetickém a medicínském centru Markin využívají pro řešení řady problémů špičkový CO2 frakční laser, který se ukázal jako velmi efektivní a bezpečný i při použití v intimních partiích.

V případě laserového vaginálního omlazení dochází ke spuštění procesu regenerace tkání, jenž trvá až několik týdnů.

 

Tato bezbolestná procedura navíc přináší téměř okamžitý účinek, významné zlepšení totiž můžete pozorovat již po prvním ošetření.

Kromě obnovy vaginálního pH, které pomáhá v boji proti nepříjemným infekcím, dochází také k nápravě vaginální tkáně, jejíž zdraví je stěžejní v boji proti problémům s inkontinencí či sexuální funkcí.

Během slunečních měsíců využijete v oblasti intimních partií také laserového ošetření pro docílení sametově hebké pokožky.

Epilace nejmodernějším diodovým laserovým strojem Epilia v centru Markin je bezbolestná a vysoce účinná, odstraní totiž všechny typy chloupků bez ohledu na jejich tloušťku, barvu či umístění.

Laser si poradí:

  • Uvolněná poševní stěna po porodu
  • Problémy spojené s uvolněním poševní stěny v důsledku menopauzy nebo hysterektomie
  • Suchost (nedostatečná sekrece) a svědění intimních partií
  • Inkontinence
  • Snížená kvalita pohlavního styku
  • Opakující se záněty pochvy nebo močových cest

Medicínské centrum se nachází v Praze 6 (Sídliště na Dědině). Dostanete se k nám pohodlně autobusy 225, 191 a 108 nebo autem.

Naši lékaři jsou špičkovými profesionály ve svém oboru, s osobním a lidským přístupem. Kromě vysoké vysoké kvality poskytované péče dbáme i na váš maximální komfort a diskrétnost. Ordinace máme vybaveny moderně se účelně doplněné špičkovou technikou.

 

Související články

Související

Pro vaši krásu i zdraví

Pro vaši krásu i zdraví

V životě každého z nás jsou nejdůležitější dva aspekty. V první řadě je to zdraví, díky němuž můžeme své dny prožívat naplno a bez zábran, tím druhým je pak vzhled, který nám přináší zdravé...

číst více
Nejlepší čas na laserové zákroky

Nejlepší čas na laserové zákroky

Pokud se "necítíte ve své kůži" a chcete se zbavit nedokonalostí, které vás již dlouho trápí, je právě teď ta správná doba pro zkrášlující zákroky, jež vašemu vzhledu dopřejí svěží nádech. Ať už...

číst více
Průchodnost vejcovodů

Průchodnost vejcovodů

Vyšetření průchodnosti vejcovodů pomáhá řešit neplodnost. Žen, které touží po miminku, ale nemohou otěhotnět v posledních letech stále přibývá. Skoro v polovině případů za problémy s početím stojí...

číst více
Call Now Button